تورهای اروپا

تور فرانسه/هلند/آلمان(10 شب) ویژه 21 شهریور

لحظه آخری
ایران ایر ایران ایر
شهریور 1403 10 شب

قیمت از 2,790 یورو

تورسوئیس/ایتالیا 8شب ویژه 2 شهریور

لحظه آخری
ترکیش ترکیش
شهریور 1403 6 شب

قیمت از 2,190 یورو

تورسوئیس/فرانسه/هلند 9شب ویژه 16 شهریور

لحظه آخری
نوروزی
ترکیش ترکیش
شهریور 1403 9 شب

قیمت از 2,490 یورو

تورسوئیس/آلمان/اتریش 9شب ویژه 9 شهریور

لحظه آخری
ترکیش ترکیش
شهریور 1403 9 شب

قیمت از 2,590 یورو

تورفرانسه/ایتالیا(7شب)ویژه 5 تیر (4شب پاریس+3شب رم)

لحظه آخری
ترکیش ترکیش
تیر 1403 7 شب

قیمت از 2,390 یورو

تور فرانسه اسپانیا ویژه 22 تیر(7شب) (4شب پاریس/3شب بارسلون)

لحظه آخری
ترکیش ترکیش
تیر 1403 7 شب

قیمت از 2,490 یورو

تور پاریس فرانسه(5شب)ویژه 28 شهریور

لحظه آخری
ترکیش ترکیش
شهریور 1403 5 شب

قیمت از 1,990 یورو

تور چک/فرانسه (7شب) ویژه 21 شهریور(4شب پاریس/3شب پراگ)

لحظه آخری
ترکیش ترکیش
شهریور 1403 7 شب

قیمت از 2,390 یورو

تورفرانسه/هلند(7شب)ویژه 14 شهریور(4شب پاریس/3شب آمستردام)

لحظه آخری
ترکیش ترکیش
شهریور 1403 7 شب

قیمت از 2,290 یورو

تور پاریس فرانسه(5شب نیس)ویژه 29 تیر

لحظه آخری
ترکیش ترکیش
تیر 1403 5 شب

قیمت از 1,790 یورو

تورسوئیس/هلند7شب ویژه 22 تیر (4شب زوریخ/3شب آمستردام)

لحظه آخری
ترکیش ترکیش
تیر 1403 7 شب

قیمت از 2,190 یورو

تور سوئیس/فرانسه ویژه 16 شهریور (7شب) (4شب لوزان/3شب پاریس)

لحظه آخری
ترکیش ترکیش
شهریور 1403 7 شب

قیمت از 2,190 یورو

تورسوئیس/اسپانیا7شب ویژه 19 مرداد(4شب لوزان/3شب بارسلون)

لحظه آخری
ترکیش ترکیش
مرداد 1403 7 شب

قیمت از 2,190 یورو

تورسوئیس 5شب زوریخ ویژه 21 شهریور

لحظه آخری
ترکیش ترکیش
شهریور 1403 5 شب

قیمت از 1,490 یورو

تور لوزان سوئیس 5شب ویژه 30 شهریور

لحظه آخری
ترکیش ترکیش
شهریور 1403 5 شب

قیمت از 1,490 یورو

تور سوئیس ایتالیا 7شب ویژه 15 تیر (4شب لوزان/3شب رم)

لحظه آخری
نوروزی
ترکیش ترکیش
تیر 1403 7 شب

قیمت از 1,990 یورو

تور پاریس فرانسه(5شب)ویژه 5 تیر

لحظه آخری
ترکیش ترکیش
تیر 1403 5 شب

قیمت از 1,890 یورو

تورچک/اتریش(7شب) ویژه 18 و 25 مرداد(4 شب پراگ+3شب وین)

لحظه آخری
ترکیش ترکیش
مرداد 1403 7 شب

قیمت از 1,890 یورو

تور چک/آلمان(7شب) ویژه 18و25مرداد(4شب پراگ+3شب برلین)

لحظه آخری
ترکیش ترکیش
مرداد 1403 7 شب

قیمت از 1,990 یورو

تور جمهوری چک(7شب) ویژه 18 و 25 مرداد

لحظه آخری
ترکیش ترکیش
مرداد 1403 7 شب

قیمت از 1,390 یورو

درباره تورهای اروپا

   تور اروپا

قاره ی سرسبز اروپا کشورهای مختلفی را در بر می گیرد که در هر یک از آنها جاذبه های فوق العاده ای برای گردشگری از موزه ها، تالارها، رستورانها و مراکز خرید گرفته تا طبیعت حیرت انگیزی که به واسطه ی آب و هوای فوق العاده ی آن شکل گرفته است. به همین دلیل است که تورهای اروپا در نوروز 98 میان گردشگران از جمله تورهای محبوب محسوب می شود.

فرانسه

کشور عاشقانه های هنری

فرانسه افرادی را به سمت خود می کِشد که در انتخاب مقصد خود برای گردشگری با تور در عید نوروز بین سنت و مدرنیه؛ عشق و دانش؛ هنر و تاریخ؛ طبیعت و یا ساخته های دست بشر یکی را برای بازدید انتخاب کنند.

شما زمان مناسبی را برای بازدید از فرانسه اختصاص دهید، تا فرانسه تمام قد برای شما خاطره ای تکرار نشدنی ای را برای شما رقم بزند.
انتخاب زمان مناسب برای بازدید از فرانسه به علاقه شما بستگی دارد، زیرا در تمام طول سال فرانسه میزبان چشم نوازیست اما پیشنهاد خاص ما برای یک ایرانی که علاقه مند به تاریخ و طبیعت با هم است، بین فصول پاییز تا بهار 98، فصل شکوفه ها و گل ها و مناظر رنگانگ، می باشد. 
شهر پاریس شاعر و مملو از عاشقانگی است که در هر سنگفرش و دیوارش رازی نهفته برای شمایی که به دنبال ثبت خاطرات ماندگار هستید.اما از هنر و شعر که بگذریم غذا نقش مهمی در زندگی مردم فرانسه دارد به طوری که فرانسه را مهد آشپزهای حرفه ای و غذاهای خوشمزه می نامند. سبک منحصر به فرد فرانسوی ها، تزیین فوق العاده به همراه طمع آفرینی های منحصر به فرد و جدید، دقت زیاد در طبخ غذاهاست .هر ناحیه از این کشور سبک مختص به خود را برای تهیه غذا دارد و همین مساله باعث ایجاد مجموعه ای از طمع ها و طرح ها در لیست منوی غذای فرانسوی می شود. اگر دیدید که یک آشپز فرانسوی برای پخت غذا ساعت ها زمان می گذارد خیلی تعجب نکنید. در واقع او دارد بهترین لحظات خود را سپری می کند و حس هنرمندی دارد که منتظر است اثرش تمام شود و آن را در معرض دید بقیه بگذارد! و پنیر که فرانسه را معنای طعم داری می دهد. 

و اما وال دی ایزر یک پیست اسکی محبوب در جنوب شرق فرانسه نزدیک مزر ایتالیا است. پیست اسکی وال دی ایزر میزبان مسابقات اسکی مردان در دو رشته اسکی در سراشیبی و اسکی سرعت در المپیک زمستانی سال 1992 بود. این پیست اسکی همچنین به طور منظم میزبان مسابقات قهرمانی جهان می باشد. در روستای زیبای مجاور این پیست اسکی 1800 سکنه زندگی می کنند که البته در زمستان تعدادشان به 15 کاهش می یابد. و می توانید بجز پاریس و شهرهای جنوب فرانسه شهری چون استراسبورگ که یک شهر قرون وسطی است که در گذشته پایتخت آلساک بود. شهر قدیمی استراسبورگ دارای خیابان های باریک سنگ فرش است که دو طرف خیابان، ساختمان های چوبی قرار دارند. به عقیده توریست ها بهترین راه کشف شهر قدیمی استراسبورگ پیاده روی یا دوچرخه سواری در امتداد کانال های شهر است. 
کاخ ورسای را همه با ماری آنتوانت ملکه ی فرانسوی به یاد می آورند که در طول انقلاب فرانسه به دار آویخته شد. قصر سلطنتی در سال 1624 ساخته شد و در طی سال ها به تزئینات آن اضافه گردید. کاخ ورسای در خارج از شهر پاریس قرار دارد و به خاطر تالار آیینه و باغ های زیبایش در دنیا معروف است. می توانید جاذبه های گوناگونی را بازدید کنید و در خاطر ثبت کنید.

تور آلمان: زندگی باستانی

با وجود این که آلمان دارای مناظر زیبای طبیعی است اما اغلب بازدیدکنندگان این کشور به سراغ شهرهای مشهور و زیبای در این شهر می روند که پر از زندگی هستند. افتادن در تاریخ ، خیابان های باستانی ای که محل موزه هایی در سطح جهانی است. 

گزینه های انتخابی مناسب برای انتخاب غذا و ... .  آلمان کشور قرون وسطایی زیبایی است ، قلعه های افسانه ای ، کلیساها و کافه ها، آلمان همه را دارد . غذاهای آلمانی اگرچه در سطح جهان دارای شهرت و آوازه غذاهای فرانسوی نیستند اما این کشور دارای طیف بسیار گوناگونی از غذاهای بسیار خوشمزه و متنوع و نوشیدنی های مشهور است. یکی دیگر از موارد ارزشمند در کشور آلمان از منظر گردشگریی، سیستم حمل و نقل بسیار مدرن و مناسب آن است. بیشتر مردم آلمان قادر به صحبت کردن به زبان انگلیسی بوده و این موضوع می تواند برای گردشگران خارجی بسیار با ارزش باشد. 
آثار معماری باستانی و ساختمان های متعددی که متعلق به قرون وسطی هستند در نورنبرگ میتواند خاستگاه تاریخ دوستان باشد. از جمله مهم ترین این آثار می توان به دیوار قدیمی محافظ شهر، تئاتر ایالتی « State Theater» و همچنین قلعه نورنبرگ و تعداد زیادی کلیسا و صومعه قدیمی اشاره کرد. در مجموع، شهر نورنبرگ را می توان یکی از شهرهای بسیار زیبای آلمان دانست. در این شهر همچنین آثار معماری مدرن و بسیار زیبایی وجود دارد که تلفیق آن با آثار تاریخی و فضای سنتی شهر بسیار جذاب و دیدنی است. کوه های آلپ در مرز بین اتریش و آلمان هستند و در ماه های زمستانی فضایی پر شور و سرشار از فعالیت هستند و در این زمان ورزش هایی مانند اسکی، اسنو برد و … در این مناطق طرفداران زیادی دارد. در کنار ورزش های زمستانی، این منطقه از نظر طبیعی نیز بسیار زیبا بوده و می تواند برایتان تجربه ای بی همتا از حضور در کوه های پوشیده از برف آلپ و آشنا شدن با فرهنگ غنی روستاهای باواریا را رقم بزند.
فرانکفورت شهری ست که باید پیش از ترک آلمان آنرا دید و در قلب بخش قدیمی شهر فرانکفورت (آلستاد)، میدان بی نظیر و زیبای رومربرگ قرار گرفته است. رومربرگ نه تنها یکی از زیباترین میدان های این شهر به شمار می آید، بلکه با داشتن جاذبه های گردشگری فراوانی مثل خانه ها و مغازه های سبک قدیمی، یکی از پر رفت و آمد ترین نقاط این شهر هم محسوب می شود. کلیسای قرن چهاردهمی سنت لئونارد، کلیسای سنت نیکولاس و تالار شهر جدید (Neues Rathaus)، از جاذبه های دیگر این بخش از شهر هستند. می توانید در  تور آلمان نوروز 98 به این میدان به موزه تاریخی سر بزنید. در این موزه که قدمت آن به سال ۱۸۷۸ بر می گردد، می توانید کلکسیون هایی مربوط به تاریخ غنی شهر فرانکفورت، از قرون وسطی تا زمان حاضر را ببینید.

بلژیک شکلاتی پر شعف

یکی دیگر از کشورهای اروپایی که شهرت بالایی در تحصیلات و گردشگری دارد کشور بلژیک است. این کشور دارا چندین زبان می باشد که یکی از کشورهای چند زبانه می باشد. بلژیک کشوری در غرب اروپاست و پایتخت آن بروکسل است. تهران با بروکسل پایتخت بلژیک دو ساعت و نیم اختلاف زمان دارد و همچون خط جدایی فرهنگی ژرمن‌ها و رومی‌زبانان است. بروکسل شهری زیبا و پر نور که شما را به خود خیره می کند. بلژیک به خاطر معماری و هنرهای زیبایش مشهور است. منطقه‌ای که امروزه به نام بلژیک می‌شناسیم شاهد شکوفایی جریانات هنری مهمی بوده‌است که بر هنر اروپا تاثیراتی بسیار شگرفی داشته‌اند. هنر  Mosan، نقاشی قدیم هلندی، نقاشی باروک و رنسانس فلاندری و نمونه‌های مهمی از معماری رمانسک، معماری گوتیک، معماری رنسانس و معماری باروک و موسیقی آوایی رنسانس مدرسه فلاندری فرانکو که در بخش جنوبی کشورهای اسکاندیناوی توسعه یافت که در تاریخ هنر بسیار برجسته می‌باشند را در تور بلژیک نوروز 98 خواهید دید. نام های مشهوری در این سنت کلاسیک به چشم می‌خورند مانند ژان ون اک، پیتر بروخل اول، پیتر پل روبنز و آنتونی وندیک. 

و اما کسی نمی‌تواند فرهنگ بلژیکی را بدون در نظر گرفتن جشنواره‌های مردمی تصور کند، که نقش بسیار مهمی در زندگی فرهنگی مردم ایفا می‌کند.  درکافه ای در بلژیک می توانید یک پنکک معروف بلژیکی همراه با شکلات داغ(8 یورو) و کافه لاته و قهوه سفارش دهید. زیرا بلژیک به خاطر غذاهای بلژیکی شهرت خاصی یافته‌است. رستوران‌های بسیار زیادی وجود دارند که می‌توان در آنها راهنمایی‌های غذایی فشرده‌ای را یافت، مانند کتابچه های راهنمای مارک‌های شکلات های بلژیکی . بلژیک همچنین به علت طرفدار بودن کیک و کلوچه و سیب زمینی سرخ کرده در جهان شهرت دارد. (که تولید هر دو آنها در بلژیک ریشه دارد). غذای سنتی آن ها استیک با سیب زمینی سرخ کرده همراه با کاهو است.

اسپانیا و نواهای به یاد ماندنی

اسپانیا، کشور زیبا و پرهیاهویی است که سالانه مسافران زیادی برای دیدن سبک زندگی و معماری بناهایی که در این کشور وجود دارد به آن سفرکنند. شهرهایی با جاذبه های متنوع و جالب که سبب شده این کشور در فهرست کشورهای دیدنی دنیا قرار بگیرد.اسپانیا کشوری در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا است. کشور اسپانیا از غرب با پرتغال و در شمال غرب در راستای کوه‌های پیرنه با فرانسه و آندورا همسایه است.  امپراطوری جهانی اسپانیا با تبدیل این کشور به قدرتمندترین کشور اروپا و ابرقدرت جهان آغاز شد و برای یک ونیم قرن ادامه یافت. 

و ابتدا شهر مادرید زیبا در کشور اسپانیا که پایتخت این کشور است. مادرید در حاشیه رودخانه مانزاس قرار دارد و بعد از لندن و برلین، سومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا به حساب می آید. در تور اسپانیا نوروز 98 از جاذبه های دیدنی متعدد و تاریخی در این شهر بازدید خواهید کرد که شما را به وجد می آورد و همچنین رستوران ها و کافه های همیشه بیدار و مردم سر زنده شهر باعث شدند تا مادرید به یکی از پرتوریست ترین شهرهای اروپا تبدیل شود و در ۴ فصل سال پر از مسافر باشد. غذاهای کشوراسپانیا به اندازه ای عالی هستند که می توانیم به شما قول دهیم که نهایت لذت را در وعده ی غذایی خودتان خواهید برد.

و اما شهری که خیلی ها آن را با نام بارسلونا می شناسند که دلیل آن هم در واقع چیزی جز تیم فوتبال بارسلونا نیست. افراد بسیار زیادی شهر بارسلون را فقط به واسطه ی همین تیم می‌ شناسند. به هرحال این شهر یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در اروپا است. شهری با چند فرهنگ مختلف، سواحل طلایی فوق العاده، هتل های مدرن و مجلل،‌ غذاهای محلی لذیذ و البته بناهای تاریخی فوق العاده که شماری از آن ها جزو شاهکارهای معماری دنیا شمرده می شوند. 
و دیگر شهر این کشور دیدنی جزایر قناری معروف است که یکی از مقاصد رویایی برای سفر به شمار می آید، به طوری که هر کسی می خواهد از سفر رویاییش صحبت کند نام جزیره قناری را به زبان می آورد. از همین رو به آن لقب بهشت کوچک را داده اند و با ترکیبی رویایی از دریای بی کران، طبیعت زیبا و سواحل منحصر به فرد، حس واقعی زندگی را القا می کند. جزایر قناری مجموعه ای از ۷ جزیره و تعدادی جزیره فرعی آتشفشانی است که در اقیانوس اطلس قرار گرفته اند.

ایتالیا: داستان گرما و زندگی

ایتالیا و  معماری در هم عجین هستند. هر چند هنوز نظام شهرسازی شبیه به فرانسه است و این شباهت با نزدیکی به رم به اوج می رسد اما تفاوت مردم، این دو کشور را متمایز می کند

در ایتالیا همه چیز شلخته و در هم است همراه با نوعی جریان زندگی و جنب و جوش . فلورانس شهر عجیبی است؛ پر از خاطره و نشانه. کلیسای بلند سانتا ماریا دل فیوره که می گویند از گنبد سلطانیه اقتباس شده است. این شهر پر است از کلیساهای سبک بیزانس و گوتیک که نماد معماری غربی شده اند. کشوری که پینوکیو در شهر فلورانسش متولد شده است و برای همین هر جایی می توان نشان یا عروسکی از آن را یافت. و شهر مجسمه میکل آنژ که بسیاری از نقاشان به نام اروپایی فلورانس را از این منظر ترسیم کرده اند.  در خیابان ها مردم با لباس های مد روز و رنگی جلوه گری می کنند و خود را روی این زمینه بیشتر نشان می دهند. همیشه در جایی از شهر و خصوصا در عصرها مردمی را مشغول ورزش می بینی و همواره جریان زندگی حس می شود. زندگی پر از جریان را ی توانی در ایتالیا که پر از چشمه هایی است که روی آنها شیرهای همیشه باز تعبیه شده است. 
اگر بخواهید جای پر کردن ظرف از آنها بنوشید، می توانید سر شیر را نگه دارید تا از سوراخ آن آب فواره کند. ایتالیایی ها به خوراکی های دریایی خیلی گرایش دارند. در رستوران های آنها از خرچنگ تا هشت پا و ماهی مرکب برای خوردن ارائه می شود و پیتزا که مشخصه ی هیجان انگیز و لذیذ ایتالیاست را حتمن مزه کنید.
و ونیز شگفت آور ایتالیا که نگینی درخشنده و در خاطر ماندنی ست. بخش عمده ای از ونیز روی آب بنا شده است؛ جزیره بزرگی که خود در واقع از کنار هم قرار گرفتن جزیره های کوچکتر ساخته شده است. پایه بسیاری از سازه های شهر نیز از چوب های وارداتی است که در صورت عدم تماس با هوا درون آب نمی پوسند. هیچ اتومبیلی حق ورود به جزیره را ندارد و اتوبوس های جزیره شما را از نقاط مختلف لبه جزیره جابجا می کنند و برای رفت و آمد درون جزیره یا باید پیاده روی کنید یا از قایق های کوچکتر استفاده کنید.

هلند: باغی هماهنگ و رنگارنگ

در میان کشور های دنیا می توان هلند را یکی از پاک ترین کشور ها از نظر آلودگی دانست. این کشور که شهرت بالایی در زمینه صادرات گل دارد. کشوری کوچک از قلمروهای پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا است. پایتخت هلند شهر آمستردام است، اما به منظور تمرکززدایی بسیاری از وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه یا پیرامون آن مستقر شده‌اند. هلند بخش اصلی و اروپایی پادشاهی هلند به‌شمار می‌رود که جزایری را در آمریکای مرکزی نیز شامل می‌شود. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند است و از نظر مساحت و تعداد اسکله‌هایی که دارد، بزرگ‌ترین بندر اروپا نیز به‌شمار می‌رود.

 آمستردام در هر فصلی از سال زیبایی های خاص خودش را دارد . در زمستان شهر پوشیده از برف می شود و در طول این زمان در جشنواره سالانه نور آمستردام کانال ها و ساختمانهایی که آن ها را احاطه کرده است را با نور تزئین می کنند.گاهی اوقات کانال ها به حدی یخ می زنند که می توان از آنها به عنوان سرسره یخی استفاده کرد.همینطور یک پیست یخی بیرون از موزه ملی آمستردام قرار گرفته است.یکی از اتفاقات شیرین همز زمان با شروع زمستان شیرینی های خوشمزه ایست که شبیه دونات هستند و در خیابان ها توسط فروشندگان خیابانی فروخته می شوند. در تور هلند نوروز 98 این شیرینی لذیذ را وقتی که گرم و تازه است میل کنید. سیب زمینی های سرخ کرده با سس کچاپ آنرا از دست ندهید. بازار های آمستردام بسیار زیباست و در شهر به صحنه جشن ها و فستیوال ها  تبدیل می شود. بازارچه محلی آلبرت بهترین مکان برای شناخت و تجربه روح زندگی مردم در آمستردام است. این بازارچه یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری هلند و در عین حال بزرگ‌ترین بازار روز در سراسر اروپا به شمار می‌رود که در آن اقلام مختلفی از کشورهای مختلف جهان به فروش می‌رسد. همچنین، رستوران‌های کوچک محلی با خوراکیهای خوشمزه نیز در نزدیکی غرفه‌های بازارچه دایر هستند.
اگر به هنر علاقه مندید موزه ونگوگ یکی از موزه‌های مشهور و پربازدید آمستردام است که بزرگترین مجموعه از آثار نقاشی ونگوگ در آنجا نگهداری می‌شوند و وندل پارک مشهورترین پارک آمستردام است که سالانه در حدود ۱۰ میلیون نفر از آن بازدید می‌کنند. از جمله امکانات رفاهی آن می‌توان به آمفی تئاتر فضای باز، زمین بازی و هرکا (Horeca) – هتل، رستوران و کافه – اشاره کرد.

تور اروپا ارزان 


تور اروپا نوروز 1403 یک فرصت فوق‌العاده برای کاوش در فرهنگ‌ها و مناظر طبیعی است. این سفر به گردشگران امکان می‌دهد تا با هزینه کم، شهرهای تاریخی و مقاصد گردشگری معروف اروپا را بپیمایند. از بازدید از هنرهای تجسمی در پاریس گرفته تا گشت و گذار در کنار کانال‌های زیبای ونیز، این تور تجربه‌ی یک سفر جذاب و اقتصادی را فراهم می‌کند. امکانات اقامتی مقرون به صرفه و گزینه‌های تفریحی متنوع از دیگر ویژگی‌های جذاب این تور می‌باشد.

با یک تور اروپا ارزان، زائران می‌توانند به سراسر قاره‌ای غنی از تنوع فرهنگی سفر کرده و با آداب و رسوم مختلف آشنا شوند.همچنین، امکان خرید از بازارهای محلی و گشت و گذار در خیابان‌های تاریخی شهرها جزئی از جذابیت این تور است.

تور اروپا در نوروزتور اروپا در نوروز1403، یک فرصت فوق‌العاده برای سفر به دیارهای باستانی و فرهنگ‌های متنوع است. این تورها به زائران این امکان را می‌دهند تا در فصل بهار، با زیبایی‌های طبیعت و جاذبه‌های تاریخی اروپا آشنا شوند.

هنگامی که در این تور شرکت می‌کنید، با شهرهای تاریخی نظیر پاریس، رم، و بارسلونا آشنا می‌شوید. امکانات لوکس هتل‌ها و خدمات ارائه‌شده، تجربه اقامت را به یک سطح بالاتر ارتقا می‌دهند.
بهره‌مندی از این تور به شما این فرصت را می‌دهد که از جشنواره‌ها و رویدادهای محلی نوروز در اروپا شرکت کنید. علاوه بر این، خرید از بازارها و فروشگاه‌های معروف اروپا، شما را با هنرهای محلی، غذاها، و محصولات دست ساز آشنا می‌سازد.
سفر به اروپا در نوروز، ترکیبی از تجربیات فرهنگی، طبیعت زیبا، و لذت‌های گردشگری است که به شما یک خاطره خاص از این فصل فراهم می‌کند. این تور، فرصتی مناسب برای تفریح و تجدید نشاط در مکان‌های خاص و جذاب اروپاس

ویزا در تورهای ارزان اروپایی

 برای شرکت در تمامی تورهای اروپایی، اخذ ویزا الزامی است. در این راستا، قبل از هرگونه درخواست ویزا، بهتر است وقت سفارت مربوطه را در نظر بگیرید. در برخی از کشورها، وقت سفارت توسط کارگزاری‌ها در ایران تعیین می‌شود، در حالی که برای کشورهای دیگر، شما می‌توانید درخواست خود را به کنسولگری ارائه کنید.یک نکته مهم این است که در حال حاضر کشورهای شینگن بدون نیاز به مصاحبه ویزا را صادر می‌کنند. در این موارد، شما فقط باید برای ارائه مدارک و انگشت‌نگاری به سفارت مراجعه کرده و مراحل لازم را طی کنید. زمان پاسخگویی به درخواست ویزا بین 14 تا 21 روز کاری طول می‌کشد، اما این مدت زمان ممکن است متغیر باشد.بنابراین، با اخذ ویزا برای تورهای اروپایی، شما می‌توانید با آرامش و با اطمینان بیشتری سفر خود را شروع کنید و از تجربه ارزان و لذت‌بخش سفر به اروپا بهره‌مند شوید.

بهترین زمان خرید ارزان قیمت تور اروپا 


هنگامی که به دنبال خرید تور اروپا نوروز 1403 با قیمت مناسب هستید، بهتر است برنامه‌ریزی داشته باشید.2 الی 3 ماه پیش از تاریخ مورد نظر خود، اقدام به خرید بلیط کنید. در این بازه زمانی، احتمالاً تعداد مسافران کمتر است و این موضوع می‌تواند باعث افزایش فرصت‌های اختصاصی و تخفیفات ویژه شود.معمولاً فصل پاییز و به‌خصوص زمستان به‌عنوان بهترین زمان برای خرید تور اروپا با قیمت مناسب شناخته می‌شود. در این فصل‌ها، تقاضا برای سفرها کاهش می‌یابد و این باعث کاهش قیمت‌های بلیط‌های پرواز و هزینه رزرو هتل می‌شود.

اطلاع از تقویم تعطیلات و رویدادهای محلی نیز می‌تواند به شما کمک کند تا زمان خرید تور را به‌صورت استراتژیک‌تر انتخاب کنید. با برنامه‌ریزی دقیق و استفاده از منابع اطلاعاتی مناسب، می‌توانید تور اروپا با بهترین قیمت را برای خود رزرو کنید و سفری لذت‌بخش و اقتصادی داشته باشید

جاذبه‌های دیدنی اروپا

آرامش و فعالیت در یک روز با تور اروپا نوروز 1403 را تجربه خواهید کر.در هر مقصدی که پای در آن می‌گذاریم، احساس آرامش وصف‌ناپذیری را تجربه خواهید کرد. از غروب زیبا در پاریس گرفته تا کانال‌های آبی ونیز، هر لحظه‌ای از این تور با زیبایی‌های خاص خود خلق یک خاطره ماندگار می‌کند.پیاده‌روی در خیابان‌های شلوغ رم یا گشت زیبا در شهرهای شمالی اروپا، امکان ادغام با فرهنگ‌ها و لذت بردن از فعالیت‌های متنوع برای هر کسی فراهم می‌شود. این تجربه به افراد این امکان را می‌دهد که در معمولی‌ترین لحظات نیز لذت‌های بی‌پایانی را تجربه کنند.سفر با تور اروپا در نوروز 1403، فرصتی منحصر به فرد برای ارتقاء روحیه و افزایش انرژی است. از دیدن شهرهای تاریخی گرفته تا تجربه غذاهای محلی، هر جنبه از این سفر را می‌توان به عنوان یک تجربه جذاب در نظر گرفت. تور اروپا در نوروز، یک فرصت بی‌نظیر برای خلق لحظاتی پر از آرامش و هیجان است که همواره در خاطرات مان جا می‌ماند.

تورهای ترکیبی اروپا نوروز 1403تورهای ترکیبی اروپا به عنوان گزینه‌هایی جذاب برای گردشگران حرفه‌ای شناخته می‌شوند. این تورها به صورت معمول در کشورهای حوزه شینگن برگزار می‌شوند. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد تورهای ترکیبی، این است که به جای محدود شدن به یک کشور، شما فرصت دیدن چندین شهر و کشور را در یک سفر دارید.از جمله مزایای این گونه تورها، فرصت بیشتری برای تفریح و گشت و گذار است. شما به راحتی می‌توانید از جاذبه‌های گردشگری مختلف، هنر و فرهنگ‌های چندین نقطه جهان لذت ببرید. این تنوع فرصت‌های فوق‌العاده‌ای برای آشنایی با تاریخ، هنر، و زندگی روزمره مردمان محلی ارائه می‌دهد.همچنین، در تورهای ترکیبی اروپا، شما با تنوع طبیعت و آب‌وهوای مختلف نیز آشنا می‌شوید. از کوهستان‌های اسکاتلند تا سواحل زیبای جزایر یونان، این تورها امکان تجربه کردن تفاوت‌های زیستگاه‌ها را فراهم می‌کنند.برای اطلاع از قیمت تور اروپا نوروز 1403 به سایت ما مراجعه کنید.

این شهر‌ها را در تور‌های اروپائی نوروز 1403 از دست ندهید!

پاریس، پایتخت فرانسه، با ترکیبی از غذاهای لذیذ، تاریخ باشکوه، هنرهای فراوان، فرهنگ غنی و زیبایی‌هایی که در هر زاویه‌ای از این شهر یافت می‌شوند، جذابیت‌های خاص خود را دارد. دوچرخه‌سواری در اطراف پاریس پس از سفر به این شهر، یک تجربه لذت‌بخش است. بهترین زمان برای سفر به پاریس ماه‌های ژوئن تا آگوست هستند که آب و هوای مطلوبی در این دوره زمانی وجود دارد.این شهر با استقبال از تور اروپا نوروز 1403 نیز، فرصتی فراهم کرده تا جذابیت‌ها و زیبایی‌های خاص پاریس را در فصل بهار به چشم ببیند.

شهر فلورانس در تور اروپا نوروز 1403

  از ماه مه تا اکتبر، شما فرصت دارید از آب و هوای دلپذیر فلورانس لذت ببرید.با تور اروپا نوروز 1403 از این جاذبه ها دیدن کنید با گشت‌زنی در خیابان‌های تاریخی، بازدید از موزه‌ها و گالری‌های هنری، و شرکت در کلاس‌ها و تجربیات پخت و پز محلی، سفر شما به اروپا را به یک تجربه فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. زمینه‌های سبز و باغ‌های فلورانس در این فصل، زیبایی و شادابی به تور شما افزوده و لحظات خاصی را برایتان خلق می‌کنند.با یک تور اروپا در نوروز 1403، فلورانس به شما فرصتی فراهم می‌کند تا علاوه بر جذابیت‌های خود، به زیبایی‌های فصل بهار در این قسمت از سال شاهد باشید.

سفر به آمستردام با تور اروپا نوروز 1403

آمستردام، پایتخت هلند، در طول سال یک مقصد دیدنی است. مرکز شهر با کافه‌ها، رستوران‌ها، موزه‌های جذاب و پارک‌های تفریحی فوق‌العاده، فرصتی برای لذت بردن از پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری فراهم می‌کند. اگر قصد سفر به آمستردام را دارید، توصیه می‌شود که در ماه‌های ژوئن تا آگوست به این شهر سفر نکنید، زیرا در این مدت، شلوغی بسیار زیاد توریست‌ها از سراسر جهان در اوج خود خواهد بود.در این ماه‌های خلوت تر، از امکانات و زیبایی‌های آمستردام بهره‌مند شوید و آرامش را تجربه کنید.در کل، آمستردام با فرهنگ منحصر به فرد، معماری زیبا و فضاهای سبز، یک مقصد زیبا برای گردشگران از سراسر جهان است.

سفر به ایتالیا با تور اروپا نوروز 1403

در سفر خود با تور اروپا در نوروز 1403، تجربه‌ای منحصر به فرد و فراموش‌نشدنی را برای خود خواهید داشت. این سفر، فرصتی برای آشنایی با فرهنگ‌ها و تاریخ‌های متنوع کشورها و شهرهای مختلف اروپا خواهد بود.در این قسمت راجع به  به بارسلون، شهر زیبا و پرانرژی اسپانیا صحبت خواهیم کرد. در فصل زمستان، جذابیت‌های تاریخی این شهر با حضور کمترین گردشگران، تجربه‌ی منحصر به فردی را برای شما خلق خواهد کرد. خیابان ها و محله های بارسلون، با معماری تاریخی و هنرهای جذاب خود، شما را به دنیایی خاص و فراموش‌نشدنی میبرد.

سفر لاکچری با تور اروپا نوروز 1403

پرداخت هزینه‌ برای  یک سفر به اروپا، جنبه‌های متعددی دارد و به فاکتورهایی نظیر اقامت در هتل، تعداد روزهای سفر، خوراک، حمل و نقل، و گشت و گذار بستگی دارد. در مسافرت به کشورهای اروپایی، طبیعتاً الگوهای مختلفی برای پرداخت هزینه‌ها وجود دارد.اکثر هتل‌های اروپایی خدمات صبحانه را ارائه می‌دهند و این موضوع می‌تواند تأثیر بسزایی بر هزینه‌های خورد و خوراک مسافر داشته باشد. برای افرادی که عادت دارند در هتل‌ها صبحانه مصرف کنند، هزینه‌ها کاهش می‌یابد. هزینه حمل و نقل نیز نقش مهمی در محاسبات هزینه‌های روزانه دارد. استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی معمولاً اقتصادی‌تر است، اما در برخی شهرها بهتر است از سرویس‌های تاکسی یا اجاره خودرو استفاده کرد. همچنین، در نظر گرفتن هزینه‌های بلیط‌های مواجه با ترافیک عظیم شهرهای اروپائی نیز ضروری است.برای سفر لاکچری با تور اروپا نوروز 1403به وبسایت ما مراجعه کنید.گشت و گذار در شهرهای اروپائی نقش مهمی در لذت بردن از سفر دارد. هزینه‌های مربوط به بازدید از اماکن تاریخی، موزه‌ها، و فعالیت‌های فرهنگی نیز باید در محاسبات در نظر گرفته شوند. برخی از شهرها به دلیل تعداد زیاد اماکن تاریخی و فرهنگی خود ممکن است نیاز به بودجه بیشتری داشته باشند. در نهایت، برنامه‌ریزی دقیق و انعطاف‌پذیری در پذیرش تغییرات هزینه های سفر ممکن است به مسافران در بهینه‌سازی هزینه‌های سفر کمک کند.برای تجربه لحظات جذاب و مسرت بخش میتوانید تور اروپا نوروز 1403 را تجربه کنید.

شرایط اخذ ویزای تور اروپا نوروز 1403

در خصوص تورهای نوروز 1403 و اخذ ویزا، اطلاعاتی مهم و کاربردی وجود دارد که می‌تواند به مسافران در برنامه‌ریزی سفرشان کمک کند.

 پیشنهادها برای تمکن مالی
تمکن مالی یکی از اصلی‌ترین شرایط برای اخذ ویزاست. اطمینان از ارائه مدارک کامل و صحیح در خصوص دارایی‌ها، مشاغل، و دیگر منابع درآمد بسیار حیاتی است. همچنین، معمولاً ارائه گواهی حساب بانکی با موجودی بالا و تاریخچه تراکنش‌های بانکی چند ماه گذشته از شما خواسته می‌شود.

 اهمیت تراکنش‌های حساب بانکی
تعداد تراکنش‌های حساب بانکی نیز به عنوان یک معیار اهمیت‌بخش در اخذ ویزا محسوب می‌شود. تراکنش‌های بانکی بیشتر نشان دهنده فعالیت اقتصادی و اطمینان از توانایی مالی مسافر است. بنابراین، توصیه می‌شود که حداقل ۳ تا ۶ ماه قبل از تاریخ درخواست ویزا، فعالیت‌های بانکی خود را افزایش دهید.
تاریخچه سفر و تاثیرات آن بر اخذ ویزا
تاریخچه سفر یکی از عوامل کلیدی در اخذ ویزاست. داشتن مهر ویزاهای گذشته از کشورهای مختلف می‌تواند اطمینان ایجاد کند. هرچه تعداد ویزاها و کشورهایی که به آنها سفر کرده‌اید بیشتر باشد، احتمال اخذ ویزای بعدی نیز بیشتر می‌شود.

استفاده از اعتبار آژانس هواپیمایی
در صورتی که تاریخچه سفر شما قوی نباشد، اما تمکن مالی و گردش حساب شما مشکلی نداشته باشد، می‌توانید از اعتبار و اعتماد آژانس هوایی ما به عنوان آژانس هواپیمایی مورد تایید سفارت‌خانه مربوطه استفاده نمایید.

جمع‌بندی
در کل، برای اخذ ویزا در تورهای نوروز 1403، اطلاعات کامل و صحیح در خصوص تمکن مالی، گردش حساب، و تاریخچه سفر بسیار حائز اهمیت هستند. 

خدمات تور اروپا نوروز 1403

 این تور اروپا نوروز 1403، شما علاوه بر خدمات کلی که همه تور ها برای شما ارائه میدهند، تجربه‌های منحصر به فردی را نیز رقم خواهند زد. هتل‌های 4 ستاره با امکانات رفاهی و اقامتی لوکس به شما ارائه می‌شود تا لحظات خاص و نامانوسانه‌ای را در طول سفرتان تجربه کنید.ترانسفر فرودگاه با وسایل نقلیه مدرن و راحت، سفرتان را از لحظه ای که پا در  فرودگاه می گذارید شروع کرده و به سراسر اروپا خواهد برد. گشت‌های شهری منحصر به فرد نیز جزء برنامه‌های این تورهاست تا شما به زیبایی‌ها و جاذبه‌های تاریخی هر شهر با راهنمایی تور لیدر فارسی زبان و راهنمای محلی آشنا شوید.به همراه همه این خدمات، بیمه مسافرتی با پوشش حداقل 30,000 یورو برای حفاظت از شما در مسافرت و در مواقع اضطراری فراهم شده است. علاوه بر این، تورهای برخی از شهرها خدمات اضافی نظیر راهنمای محلی اضافه، پرداخت عوارض خروج از کشور و سرویس‌های دیگری را به مسافران ارائه می‌دهند.در نهایت، با این تورها به دلیل مزایای فراوان و چندگانه‌ای که ارائه میدهند، تجربه فراموش‌نشدنی از سفری خاص به کشورهای مختلف اروپا را خواهید داشت.با اقامت در هتل‌های لوکس و خدمات شامل گشت‌های تاریخی، سفر شما به اروپا در نوروز 1403 به یادماندنی خواهد بود. از آثار باستانی پاریس گرفته تا طبیعت زیبای کوههای آلپ، هر روز مملو از شگفتی‌هاست. به همراه راهنمایان ما، هر نقطه از سفر شما را به بهترین شکل راهنمایی خواهند کرد.

دیدن زیبایی های  اروپا در نوروز 1403

اروپا به دلیل تاریخ باستانی و تنوع جغرافیایی خود به عنوان یک قاره مهم شناخته می‌شود. این منطقه از شمال با اقیانوس منجمد شمالی، از غرب با اقیانوس اطلس، از جنوب با دریای مدیترانه و از شرق با قاره آسیا همسایه است. قاره اروپا و قاره آسیا در مجموع به نام قاره اوراسیا شناخته می‌شوند و کوه‌های اورال مرز مشخصی بین این دو قاره ایجاد کرده‌اند. رود اورال که سرچشمه آن از کوه‌های اورال است، به عنوان مرز طبیعی میان این دو منطقه شناخته می‌شود.زمین به چهار بخش شمالی و جنوبی، شرقی و غربی تقسیم می‌شود و قاره اروپا در قسمت شمال شرقی این تقسیم‌بندی قرار دارد. اروپا با تاریخی طولانی و گنجینه‌ای از هنر، فرهنگ و تمدن از دوران‌های مختلف به دست آمده، جاذبه‌های گردشگری متنوعی را ارائه می‌دهد. این جاذبه‌ها شامل مکان‌های تاریخی، فرهنگی، هنری و طبیعی می‌شوند.آژانس فرجام پرواز در تور اروپا نوروز 1403 آماده است تا شما را در سفری به دنیای دیدنی اروپا همراهی کند. این آژانس در امور رزرو تور اروپا و اخذ ویزای شینگن  متخصص است. با اعتماد به خدمات ما، تجربه‌ی یک سفر دلپذیر را تجربه خواهید کرد.در اروپا، مقاصد گردشگری فراوانی وجود دارند که هرکدام دارای جذابیت‌ها و ارزش‌های خاص خود هستند. شهرهای تاریخی مانند پاریس یا برج ایفل و همچنین رم با کلیسای سنت پتر و کلیسای کلووسئوم از جاذبه‌های برجسته اروپا هستند. همچنین، آثار هنری در گالری‌ها و موزه‌ها مانند لوور در پاریس و موزه بریتیش در لندن بیانگر جاذبه‌های فرهنگی مهمی هستند.پیشنهاد سفر به مناطق طبیعی اروپا نیز بسیار جذاب است. کوه‌ها و دره‌های زیبا در شواهد کارستیک در یونان، مناظر طبیعی دیدنی در کوه‌های آلپ، سواحل زیبای دریای مدیترانه از دیگر مقاصد محبوب هستند. هر سفری به اروپا فرصتی است برای غوطه‌ور شدن در تاریخ، فرهنگ و طبیعت چندگانه این قاره.آژانس فرجام پرواز با تجربه و تخصص خود در زمینه تورهای اروپا، اطمینان می‌دهد که سفر شما به این قاره، یک تجربه ماندگار و لذت‌بخش خواهد بود. از خدمات ما در رزرو تور و اخذ ویزای شینگن بهره‌مند شوید و با اطمینان به سوی سفری فراگیر و شگفت‌انگیز بروید.در تور اروپا نوروز 1403 با ما، تجربه‌ای منحصر به فرد در دیدنی‌های این قاره به شما ارائه خواهد شد. این تور شامل بازدید از شهرها و مناطق برجسته اروپا است، از جمله پاریس، لندن، رم و برلین. در هر شهر، شما با فرهنگ محلی آشنا می شوید و جاذبه‌های تاریخی را با تور لیدر کشف خواهید کرد.همچنین، در این تور، فرصت خواهید داشت تا به مناطق طبیعی شگفت‌انگیز اروپا سفر کنید. از زیبایی کوه‌های آلپ گرفته تا سواحل آرامش‌بخش دریای مدیترانه، هر جا که حضور دارید، تجربه‌ای متفاوت از طبیعت خواهید داشت.با تور اروپا نوروز 1403 یک ماجرای جدید رو تجربه خواهید کرد.آژانس فرجام پرواز با ارائه خدمات برنامه‌ریزی دقیق و راحتی در تور اروپا نوروز 1403، به شما این امکان را می‌دهد که بهترین لحظات زمانی خود را در این سفر لذت بخش به سر ببرید. با اطمینان از خدمات ما، سفری فوق‌العاده و پرانرژی به سوی دیدنی‌های اروپا خواهید داشت.در فصل بهار سال ۱۴۰۳، زیبایی‌های منحصر به فرد اروپا به صورت ویژه می‌باشد.از گلهای رنگارنگ در گلخانه‌های هلند گرفته تا کاخ‌ها و میدان‌های تاریخی در پاریس و رم، سفر به این قاره در این زمان سال با تاریخ و فرهنگ غنی آن، تجربه‌ای بی‌نظیر را ارائه می‌داد.

نکات طلایی در سفر به اروپا


برای تجربه سفر به اروپا، مراحلی را که باید در نظر بگیرید را بررسی کنید. قبل از هر چیز، تحقیقات دقیقی درباره مقصد خود انجام دهید. مهمترین عامل در انتخاب زمان سفر، فصل مورد نظر شماست. زیرا هر فصل دارای شرایط آب و هوایی خاصی است. اطلاعات دقیقی از دمای هوا، بارش، و وضعیت هواشناسی در طول سال کسب کنید تا بتوانید لباس‌های مناسب و تجهیزات لازم را با خود ببرید.برای حفظ سلامتی، در مورد واکسیناسیون‌ها و داروهایی که ممکن است در سفر به اروپا نیاز داشته باشید، مشاوره حرفه‌ای بگیرید. همچنین، اطمینان حاصل کنید که داروهایی که استفاده می‌کنید در مقصد شما مفید و مجاز برای استفاده است.برای تجربه های بینظیر تور اروپا نوروز 1403 را می‌توانید تجربه کنید.یکی از موارد مهمی که باید در نظر داشته باشید، امور مربوط به مدارک و اسناد شماست. برخی از مدارکی که ممکن است نیاز باشد را کپی کنید و همراه خود داشته باشید. این اقدام در صورت سرقت یا از دست رفتن مدارک اصلی، به شما کمک خواهد کرد.به عنوان مثال، پاسپورت، بلیط‌های پرواز، مدارک هتل، برگه‌های بیمه، و مدارک هویتی مانند کارت ملی و گاهاً گواهینامه را در یک جای ایمن و مجزا از مدارک اصلی نگهداری کنید. همچنین، عکس کپی از این مدارک را در یک فضای ابری یا ایمیل خود ذخیره کنید.یکی دیگر از موارد مهم، آشنایی با آداب و رسوم مقصد است. مطالعه درباره ترتیبات اجتماعی، رفتارهای محلی، و مسائل فرهنگی به شما کمک خواهد کرد تا بهتر در جمع محلی های آن منطقه باشید و همچنین از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.در آخر، زبان محلی نیز یک جنبه مهم است. حتی اگر به خوبی انگلیسی بلد باشید، یادگیری چند کلمه و عبارت در زبان محلی می‌تواند تجربه سفر شما را بهبود بخشد و ارتباط بیشتری با مردم محلی ایجاد کند.در کل، با آماده‌سازی دقیق و اطلاعات کافی، سفر به اروپا تجربه‌ای فراموش‌نشدنی و لذت‌بخش خواهد بود.سفر به اروپا یک تجربه فراموش‌ناپذیر است، اما برای یک تور نوروزی در سال 1403، توصیه‌های طلایی بسیار مهم هستند. از بازدید از جاذبه‌های تاریخی گرفته تا تجربه فرهنگ‌های متنوع، این سفر می‌تواند خاطراتی زیبا و جذاب را برای شما به ارمغان آورد. با عکاسی با محلی تا انعکاس بر تاریخچه غنی این قاره، هر لحظه را به‌عنوان یک فرصت یادگیری و شکوفایی معنوی در نظر داشته باشید. سفر خوبی داشته باشید و لحظات خوبی را در اروپا بگذرانید.
سفر به اروپا نیازمند برنامه‌ریزی دقیق است. این نکات طلایی را در نظر بگیرید:

1. ویزا و اسناد مسافرتی: پیش از حرکت، ویزا و اسناد خود را چک کنید و از اعتبار آنها اطمینان حاصل کنید.

2. بیمه مسافرتی: برای پوشش هزینه‌های پزشکی و وقایع غیرمنتظره، بیمه مسافرتی بخرید.

3. ارز محلی: مطالعه درباره ارز محلی و انتقال پول به صورت موثر به کمک کارت‌های بانکی را در نظر بگیرید.

4. پوشاک مناسب: به توجه به اقلیم مقصد، لباس‌های مناسبی را انتخاب کنید.

5. زمان مناسب برای سفر: به دنبال تاریخ‌های مناسب جهت سفر با توجه به هواشناسی و جشنواره‌ها باشید.
6. مطالعه درباره فرهنگ محلی:آشنایی با عادات و رسوم محلی به شما کمک می‌کند تا بهتر با محیط اطراف آشنا شوید.

7. خوراکی‌های محلی: تجربه‌ی غذاهای محلی را در لیست برنامه سفر خود قرار دهید.
8. مسیرهای گردشگری:مسیرهای جذاب گردشگری را بررسی کنید و برنامه‌ریزی دقیقی برای بازدید از آنها داشته باشید.

9. تلفن همراه:از کارت سیم محلی یا برنامه‌های ارتباطی بین‌المللی برای ارتباط موثر استفاده کنید.

10. موارد پزشکی:داروهای اضطراری و چیزهایی که در سفر نیاز دارید را حتما بهمراه داشته باشید.

با این نکات، سفر به اروپا را تجربه‌ای فراموش‌نشدنی خواهید داشت.

پیش فروش تور اروپا نوروز 1403 از چه ماهی آغاز می‌شود؟

در صورتی که به فکر سفر به اروپا در نوروز 1403 هستید، مطلع شدن از زمان شروع پیش‌فروش تورها امری حیاتی است. اکثراً تورهای نوروزی به اروپا از اواخر دی‌ماه به بازار عرضه می‌شوند. از اینرو، اگر دنبال یک تجربه جالب در شهرهای اروپایی هستید، بهتر است برنامه خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که با ابتدای پیش‌فروش تورها هماهنگ باشید.باید به یاد داشته باشید که اخذ ویزای شنگن ممکن است زمان‌بر باشد و برنامه‌ریزی مسافران باید به گونه ای باشد که از پیش اقدام به اخذ ویزا و اقامت‌نامه نمایند. از این رو، به‌توصیه مسئولان سفر، بهتر است در روزهای ابتدایی پیش‌فروش و به مراتب قبل از نزدیک شدن به تعطیلات عید، به خرید تور اروپا فکر کنید تا از امکانات و مزایای متنوع و بهتری بهره‌مند شوید.سفر به اروپا در نوروز 1403 یک فرصت فراموش‌نشدنی برای تجربه فرهنگ‌ها، دیدن جاذبه‌های تاریخی و طبیعی و ایجاد خاطرات بی‌نظیر است. اگرچه لذت سفر به اروپا بسیار بالا و جذاب است، اما برنامه‌ریزی دقیق و به موقع برای خرید تور اروپا از اهمیت بسزایی برخوردار است.در حالی که اغلب تورهای نوروزی به اروپا در دی‌ماه به فروش می‌رسند، معمولاً تقاضا برای آنها بسیار زیاد است. از این رو، به منظور دستیابی به گزینه‌های بهتر و همچنین امکان انتخاب برنامه‌های تفریحی متنوع، بهتر است هر چه زودتر اقدام به خرید تور کنید.یک نکته مهم که در نظر گرفتن آن ضروری است، مربوط به پروسه اخذ ویزای شنگن است. این پروسه ممکن است زمان‌بر باشد و برنامه‌ریزی قبلی برای انجام این مراحل، از جمله اخذ ویزا و اقامت‌نامه، امری ضروری است تا در زمان مقرر به سفرتان برسید.در ضمن، اگر می‌خواهید از امکانات و تخفیفات بهتری برخوردار شوید، بهتر است در روزهای ابتدایی پیش‌فروش اقدام به خرید تور کنید و از ترتیبات و امکاناتی که تورآژانس ارائه می‌دهد بهره‌مند شوید.در کل، با توجه به موارد فوق و اهمیت یک برنامه‌ریزی محکم و به موقع، می‌توانید سفری بی‌نظیر و برنامه‌ریزی شده به سمت اروپا در نوروز 1403 داشته باشید و از تجربه‌ای خاص و خاطره‌انگیز بهره‌مند شوید.پیش فروش تور اروپا برای نوروز ۱۴۰۳ از ماه فروردین آغاز خواهد شد. این سفر، فرصتی فراهم می‌کند تا در آغاز سال جدید، به دیدن جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی اروپا بپردازید. از آغاز پیش فروش، اطلاعات مفصلی از جاذبه‌هایی همچون پاریس، رم، لندن و دیگر شهرهای فرهنگی این قاره ارائه خواهد شد، همچنین امکان انتخاب تورهای متنوع و باورنکردنی در محدوده قیمت‌ها و خدمات فراوان فراهم می‌شود. این تجربه سفر، یک فرصت استثنایی برای تجدید نشاط و دیدن دنیای جدید در آغاز سال جدید خواهد بود.همچنین، در تور اروپا برای نوروز ۱۴۰۳، امکان ارتقاء تجربه بازدید شما از مکان‌های تاریخی با وجود راهنمایی‌های مجرب و تخصصی وجود دارد. این راهنماها به شما اطلاعات جامع درباره تاریخ، هنر و جاذبه‌های هر شهر را ارائه می‌دهند و سفر شما را به یک تجربه آموزنده و جذاب تبدیل می‌کنند.همچنین، تورهای نوروز به اروپا اغلب شامل اقامت در هتل‌های با کیفیت و خدمات ویژه هستند تا شما بتوانید از لحظات خود لذت ببرید و به صورت راحت تر از سفر خود بهره‌مند شوید. این تورها، با ترکیبی از جذابیت‌های طبیعی و فرهنگی، به شما فرصت می‌دهند تا در کوتاهترین زمان ممکن، از زیبایی‌های گوناگون اروپا دیدن کنید.

سابقه ریجکتی و تاثیر آن بر دریافت ویزای شینگن

اگر تاکنون تجربه رد درخواست ویزایی داشته‌اید، ضرورت دارد که این موضوع را به سفارت یا کنسولگری مربوطه اعلام کنید. پروسه رد یک درخواست ویزا می‌تواند تأثیر زیادی بر امکان درخواست‌های آینده شما داشته باشد. پیشنهاد ما این است که بعد از تجربه رد، به مدت حداقل دو سال از درخواست جدید ویزا خودداری کنید.در این دوره زمانی، می‌توانید بهبود های لازم را در مدارک یا اطلاعاتی که ممکن است به عنوان دلیل رد درخواست قبلی شما مطرح شده باشد، اعمال کنید. همچنین، گذشتن یک مدت زمان لازم می‌تواند فرصتی باشد تا هرگونه مشکل یا ابهامی حل شود و وضعیت شما بهبود یابد.توصیه می‌شود که در این مدت، با دقت به نکاتی که در گذشته منجر به رد شدن درخواست شما شده‌است را حل کنید. از این اطلاعات به عنوان یک فرصت برای بهبود و تصحیح وضعیت استفاده کنید. همچنین، در صورت نیاز، از مشاوره حرفه‌ای یا وکیل مهاجرت استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که مدارک و اطلاعات شما برای درخواست جدید بهینه شده‌اند.مواردی که ممکن است به عنوان دلیل رد درخواست اشاره شده باشد، شامل اطلاعات ناقص یا نادرست، عدم ارائه مدارک مورد نیاز، یا عدم انطباق با شرایط ویزا می‌شوند. با دقت به این جوانب، می‌توانید احتمال موفقیت در درخواست بعدی خود را افزایش دهید.در نهایت، اهمیت دارد که هر چه دقیق‌تر و با دانش کامل‌تری به اطلاعات مربوط به درخواست ویزا نگاه کنید و اطمینان حاصل کنید که تمامی مدارک و اطلاعات شما با الزامات و قوانین مربوطه سازگاری دارند.

تور اروپا با ویزای تضمینیهرچند که آژانس‌های مسافرتی می‌توانند از ارتباطات خود با سفارت‌خانه‌ها بهره‌مند شوند و تجربیات آن‌ها در اجرای تورها و خدمات مسافرتی ممکن است موثر باشد، اما تضمین کردن صدور ویزا یک وظیفه کاملاً انحصاری سفارت‌خانه‌هاست. تمامی مراحل اخذ ویزا، از ارسال درخواست تا تصمیم‌گیری نهایی، به صورت مستقیم تحت نظر و اختیار سفارت‌خانه یا کنسولگری مربوطه قرار دارد.در این راستا، هرگونه ادعا یا تضمین از سوی آژانس‌ها در خصوص حتمی بودن صدور ویزا، نه تنها معتبر نیست بلکه ممکن است موجب ایجاد انتظارات ناپایدار و اشتباه در مسافران شود. بهترین عمل، رعایت اصول و شفافیت در اطلاع‌رسانی در مورد فرآیند اخذ ویزا و احتمالات مختلف مرتبط با آن است.نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کرد، عدم وجود هیچ گونه تعهد رسمی از سوی سفارت‌خانه به موضوع صدور ویزا است. تصمیم نهایی همواره به عهده مقامات مربوطه است و این تصمیم بر اساس ارزیابی دقیق مدارک، اطلاعات، و شرایط فردی هر متقاضی اخذ می‌شود. بنابراین، مسافران هوشیار باید درخواست خود را با دقت و همراه با تمامی مدارک لازم ارائه دهند تا احتمال مساعدت در درخواست ویزا افزایش یابد.در نهایت، اهمیت دارد که مسافران در هنگام برنامه‌ریزی سفر و اخذ ویزا، به منابع معتبر و اطلاعات رسمی اعتماد کنند و توصیه‌های سفارت‌خانه‌ها را رعایت کنند تا از مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

ضمانتنامه تور اروپا

این تدابیر وضع شده توسط آژانس‌های مسافرتی همواره به منظور حفظ اعتماد و اطمینان در فرآیند اخذ ویزا و سفرهای خارج از کشور است. ضمانت‌نامه تور اروپا علاوه بر اینکه به عنوان یک مدرک اساسی برای درخواست ویزا اهمیت دارد، نیز نشان‌دهنده تعهد و تضمین از سوی آژانس مسافرتی به بازگشت مسافران به کشور مبدا می‌باشد.آغاز سال نو فرصتی مناسب برای سفری خاطره‌انگیز و تجربه فرهنگ‌ها و مناظر جدید است. تور اروپا تابستان 1403 این امکان را به شما می‌دهد تا از زیبایی‌های قاره اروپا در فصل بهار لذت ببرید.آژانس‌های مسافرتی با تجربه و اعتبار در این حوزه، معمولاً توانایی برخورد با مواقع غیرمنتظره را دارند و این تجربه به آن‌ها این امکان را می‌دهد که در مواقع اضطراری، به عنوان یک مسئول تضمین کننده شناخته شوند. بنابراین، مقدار تضمین مالی که از سوی مسافران دریافت می‌شود، یک وسیله اطمینانی برای هر دو طرف است.تأمین این ضمانت باعث می‌شود که مسافران از سمت آژانس اطمینان حاصل کنند که در صورت هر گونه مشکل یا تغییرات غیرمنتظره، آژانس توانایی تضمین بازگشت آن‌ها را دارد. از سوی دیگر، برای سفارت‌خانه‌ها و مقامات مربوطه نیز این ضمانت‌نامه نشانگر جدیت و اعتبار آژانس مسافرتی می‌باشد که در ارتباط با مسافران و ادارات مهاجرت به آن‌ها اعلام شده است.استفاده از ضمانت‌نامه بانکی یا چک رمزدار نیز به عنوان یک روش امن و قانونی برای تأمین مالی این تعهدات انجام می‌شود. این مقدار مالی به عنوان یک گواهی جدی از تعهد آژانس به حضور در مسیر بازگشت مسافران و عدم ترک آن‌ها به تنهایی در مقصد ارائه می‌شود.آژانس ما ارائه دهنده تور اروپا تابستان 1403 با بهترین کیفیت و خدمات می‌باشد.به طور کلی، ضمانت‌نامه تور اروپا علاوه بر افزایش اطمینان در فرآیند ویزاگیری، نقش بسیار مهمی در تضمین بازگشت امن و مطمئن مسافران ایفا می‌کند و تجربه و اعتبار آژانس‌های مسافرتی در این زمینه بر اهمیت این مدارک تأکید می‌کند.
در این تور شما می‌توانید:
  • از برج ایفل در پاریس دیدن کنید و از منظره شگفت‌انگیز شهر لذت ببرید.
  • در کانال‌های ونیز گشت و گذار کنید و با قایق‌های سنتی این شهر رویایی سفر کنید.
  • در موزه‌های مشهور اروپا مانند موزه لوور پاریس و موزه بریتانیا لندن شاهکارهای هنری را ببینید.
  • در خیابان‌های سنگ‌فرش‌شده رم قدم بزنید و از عظمت کولوسئوم و دیگر بناهای تاریخی دیدن کنید.
  • در سواحل آفتابی اسپانیا و یونان استراحت کنید و از تفریحات آبی لذت ببرید.
  • و بسیاری از تجربیات منحصر به فرد دیگر را داشته باشید.

تور اروپا تابستان 1403با خدمات و امکانات متنوع ارائه می‌شود تا سفری راحت و خاطره‌انگیز را برای شما رقم بزند.

برخی از این خدمات عبارتند از:

* پرواز رفت و برگشت با ایرلاین‌های معتبر
* اقامت در هتل‌های باکیفیت
* گشت و گذار در شهرها با اتوبوس‌های توریستی
* راهنمای فارسی‌زبان مجرب
* بیمه مسافرتی
* و...

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تور اروپا تابستان 1403 و رزرو تور خود با آژانس‌ مسافرتی تماس بگیرید.

سفری رویایی به اروپا در تابستان 1403:


تابستان 1403 فرصتی بی‌نظیر برای تجربه سفری رویایی به قاره سبز است. در این فصل، اروپا با آب و هوایی دلپذیر، مناظر سرسبز و جاذبه‌های گردشگری متنوع، پذیرای گردشگران از سراسر جهان خواهد بود.

چرا تور اروپا در تابستان 1403؟

  • آب و هوای ایده آل:تابستان، فصل گرمای دلچسب و آفتابی در اروپا است. این شرایط، فرصتی عالی برای گشت و گذار در فضای باز و لذت بردن از طبیعت بکر و سرسبز این قاره را فراهم می‌کند.
  • روزهای بلند:در فصل تابستان، طول روز در اروپا به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد. این موضوع به شما امکان می‌دهد تا از زمان خود به بهترین نحو استفاده کنید و از جاذبه‌های گردشگری بیشتری بازدید کنید.
  • جشنواره‌ها و رویدادهای متنوع: فصل تابستان مملو از جشنواره‌ها و رویدادهای فرهنگی و هنری در سراسر اروپا است. شرکت در این رویدادها، فرصتی عالی برای تجربه فرهنگ و آداب و رسوم مردم این قاره خواهد بود.
  • تنوع در انتخاب:تنوع در تورهای اروپا در فصل تابستان بسیار بالا است. شما می‌توانید از بین تورهای ترکیبی و تک مقصده، با توجه به سلیقه و بودجه خود، تور مناسب خود را انتخاب کنید.

نکاتی برای انتخاب تور اروپا در تابستان 1403:

انتخاب مقصد:با توجه به تنوع بالای کشورهای اروپایی، انتخاب مقصد مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. علایق و سلیقه خود را در نظر بگیرید و سپس با توجه به شرایط آب و هوایی، هزینه سفر و جاذبه‌های گردشگری هر کشور، مقصد خود را انتخاب کنید.
تنوع تور: تورهای اروپا در دو نوع ترکیبی و تک مقصده ارائه می‌شوند. در تورهای ترکیبی، شما از چندین کشور اروپایی در یک سفر بازدید خواهید کرد. اما در تورهای تک مقصده، سفر شما فقط به یک کشور محدود می‌شود. انتخاب نوع تور، به سلیقه و بودجه شما بستگی دارد.
خدمات تور: قبل از رزرو تور، به خدمات ارائه شده توسط آژانس مسافرتی دقت کنید. خدماتی مانند بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل، گشت و گذار، بیمه مسافرتی و … را بررسی کنید و از کامل بودن آنها اطمینان حاصل کنید.
قیمت تور:قیمت تورهای اروپا در فصل تابستان به دلیل تقاضای بالا، معمولاً از سایر فصول سال بیشتر است. با این حال، با کمی جستجو و مقایسه قیمت‌ها، می‌توانید تور مناسب خود را با قیمتی ایده‌آل پیدا کنید.

برای رزرو تور اروپا در تابستان 1403، می‌توانید به آژانس‌های مسافرتی معتبر مراجعه کنید. آژانس‌های معتبر با ارائه خدمات مشاوره‌ای و پشتیبانی کامل، شما را در انتخاب تور مناسب و برنامه‌ریزی سفرتان یاری خواهند کرد.با برنامه‌ریزی دقیق و انتخاب تور مناسب، سفری خاطره‌انگیز و رویایی به اروپا در تابستان 1403 را تجربه کنید.همین امروز برای سفری به یاد ماندنی به اروپا برنامه‌ریزی کنید!

تماس فوری