ایرانی ها در نوروز 1400 به چه کشورهایی میتوانند سفر داشته باشند؟

26 بهمن ، 1399
فرجام پرواز
0 کامنت
تگ ها :

ایرانی ها در نوروز 1400 به چه کشورهایی میتوانند سفر داشته باشند؟

نوروز 1399 به خاطر شیوع کرونا، سالی متفاوت را داشتیم و تقریبا هیچ سفر نوروزی برون مرزی از ایران صورت نگرفت. حالا دوباره با نزدیک شدن به تعطیلات نوروزی، توجه‌ها به سمت تورهای نوروز 1400 رفته است.

تور ترکیه

ترکیه و تورهای متنوع آن، همیشه از پرطرفدارترین تورهای برگزار شده از سمت  ایران می باشند و امسال هم بیشترین مسافر خروجی از ایران به مقصد ترکیه و شهرهای اصلی آن خواهد بود. انجام تست کرونا برای سفر به تمامی مقاصد ترکیه با تمامی ایرلاین‌ها، الزامی می باشد و این خبر نسبتاً خوبی است؛ چرا که تا چندی پیش، انجام و ارائه تست کرونای منفی برای ایرلاین‌های ترک، اجباری نبود.

 تور استانبول

استانبول و تورهای آن، بین ایرانیان همیشه از سایر تورها پرطرفدارتر بوده . امسال هم به دلیل قیمت مناسب‌تر تورهای استانبول نسبت به سایر مسیرها و همچنین، تعداد زیاد تورها به مقصد استانبول، بیشتر از بقیه مقاصد، محبوبیت خواهد داشت و احتمالا استانبول پرطرفدارترین مقصد سفر در نوروز 1400 خواهد بود. می توانید جهت مشاهده تورهای استانبول نوروز 1400 کلیک نمایید.

تور آنتالیا

یکی دیگر از مقاصد پر طرفدار برای نوروز آنتالیا می باشد . به دلیل تعداد پرواز های مستقیم و غیر مستقیم و همچنین پرواز های چارتری جز مقصد اصلی نوروز در ایران به حساب می آید .جهت مشاوره تور های آنتالیا نوروز 1400 می توانید کلیک نمایید.


تور کوش آداسی


یکی دیگر از مسیرهایی که می توان جز ارزانترین مقصد ریزورتی اشاره کرد کوش آداسی می باشد.


تور سریلانکا

سریلانکا اخیراً مرزهای خود را به روی گردشگران بازگشایی کرده است. طبق شنیده‌ها، تور سریلانکا از مبدأ ایران به مقصد سریلانکا برای نوروز 1400 به صورت پرواز مستقیم برگزار خواهد شد، ولی هنوز پکیج تورهای مسافرتی برای این مقصد به بازار نیامده است. امکان سفر به کشورهای جنوب شرقی آسیا و مخصوصا مالزی و تایلند بسیار پایین می باشد، به نظر می‌رسد تقریبا تنها گزینه نسبتاً ارزان، تورهای سریلانکا باشند.

تور ارمنستان

ارمنستان هم جزو مقاصدی می باشد که احتمال اجرای تورهای نوروزی آن از مبدأ ایران بسیار زیاد می باشد.احتمالاً ارمنستان در نوروز 1400 برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی