راهنمای خرید از بازارهای چابهار

21 فروردین ، 1398
فرجام پرواز
0 کامنت

راهنمای خرید از بازارهای چابهار

بازارهای چابهار

بهترین زمان برای سفر به چابهار فصل زمستان و اوایل فصل بهار است، شهری که به دلیل قرار گرفتن کنار دریای عمان آب و هوای مطبوعی دارد، اما جدا از توریستی بودن خرید یکی از انگیزه های سفر به این شهر مرزی است، چابهار یکی از مناطق آزاد تجاری-صنعتی است و از قدیم الایام به داشتن اجناس ارزان قیمت معروف بوده است، ما در اینجا بازارهای چابهار را به شما معرفی می کنیم تا در سفر به این شهر اقیانوسی راهنمای خریدتان باشد.

مرکز خرید فردوس

فردوس یکی از بهترین و معروفترین مراکز خرید در چابهار است که توانسته به بخش تجاری منطقه آزاد رونق ببخشد و بیشتر بر امکانات و محصولات رفاهی تمرکز دارد

برخی از کالاهایی که می توان از این بازار خرید عبارتند ازظرف و ظروف آشپزخانه، خوراکی جات و تنقلات خارجی، ابزارآلات، کیف و کفش، پارچه و لوازم آرایشی.

آدرس: منطقه آزاد چابهار

 

مرکز تجاری الماس

عمده فعالیت این مرکز تجاری بر روی پارچه و مواد خوراکی تمرکز دارد. بنابراین بهتر است صرفا جهت خرید این اقلام مراجعه نمایید.

آدرس: منطقه آزاد، روبروی مجتمع تجاری پردیس


بازار سنتی چابهار

بازار سنتی چابهار یکی از قدیمی ترین بازارهای چابهار است که در آن صنایع دستی مثل سوزن دوزِی و لوازم مورد نیاز آن، پارچه های مناسب برای لباس های هندی و پاکستانی، کاموای کیلویی و اسباب بازی ارائه می گردد.

آدرس: خیابان امام، روبروی درمانگاه سینا، پل عابر پیاده

 

مجتمع تجاری طلا

مجتمع طلا یکی دیگر از مجتمع های پر رونق منطقه آزاد می باشد که بصورت تخصصی بر روی طلا و جواهرات تمرکز دارد و توانسته یک بازار متمرکز در این حوضه راه اندازی کند.همچنین در طبقه دوم این مجتمع پارچه سرای حاجی زنجیر که در زمینه پارچه فعالیت دارد قرار دارد.

آدرس: منطقه آزاد تجاری، روبروی مجتمع تجاری الماس

 

مجتمع بزرگ پردیس

هر جا اسمی از مجتمع صدف در میان باشد کنارش پردیس را نیز قید کرده اند و یا برعکس چرا که پردیس با تنوع محصولات و برندها توانسته جایگاه خوبی به خود اختصاص دهد. همچنین این مجتمع یک پارکینگ بزرگ در پشت ساختمان دارد که در زمان اوج مسافر نقش مفیدی ایفا خواهد کرد. اقلامی مانندمواد خوراکی خارجی، لباس های زنانه مجلسی، انواع تلویزیون ها، لوازم خانگی، محصولات آرایشی فیتومر و انواع کفشرا می توانید در این بازار پیدا کنید.

آدرس: چابهار، روبروی پارک چابهار 

 

مجتمع تجاری صدف

بازار صدف یکی از بازارهای چابهار است که همیشه مورد توجه توریست ها بوده است و در آنجا می توانید اجناسی مانندشکلات، چای، لوازم خانگی، پوشاک، پارچه و موبایل را با قیمت مناسب تهیه کنید.

آدرس: بلوار شهید ریگی، منطقه آزاد تجاری چابهار، بازار صدف 

 

مجتمع تجاری تیس

مجتمع تجاری تیس یکی از مراکز مهم تجاری چابهار است که در آن به راحتی می توانید کالاها و برندهای تجاری مختلف را پیدا کنید. در طبقه بالای مجتمع تاجرهای چینی هستند و در طبقه پایین نیز تاجرهای ایرانی فعالیت می کنند در حاشیه مجتمع نیز لوازم خانگی دست دوم به فروش می رسد. در این مجتمع محصولاتی مانندلاستیک ماشین، لوازم آرایشی، پتو، لباس راحتی، اسباب بازی و صنایع دستی به فروش می رسد.

آدرس: چابهار، منطقه آزاد چابهار 

  


مجتمع تجاری صالحیار

مجتمع تجاری صالحیار یکی از مهم ترین بازارهای چابهار است که در آن به راحتی می توان این کالاها و برندهای تجاری را خریداری کردمراکز توزیع عمده پوشاک، نمایندگی چای سوفیا، لوازم آرایشی، لوازم شکار، پتو ­­­فروشی، لوازم خانگی بلاجیو، لوازم خانگی ارشیا، لوازم خانگی گلدن هوس و فوما.

آدرس: منطقه آزاد چابهار، روبروی مرکز خرید فردوس 

 

مجتمع تجاری ابریشم

این مجتمع تجاری یکی از مراکز خرید پر رونق منطقه آزاد چابهار هست بازار ابریشم نیز مانند دیگر مراکز خرید کالاهای مصرفی از جملهلوازم بهداشتی آرایشی، لوازم خانگی، لباس و پوشاک، صوتی تصویری، خوراکی، زیوآلات، بدلیجات و نقره در اختیار خریدارانش قرار داده است این بازار دارای قرعه کشی های ماهانه برای خریداران می باشد.

آدرس: منطقه آزاد چابهار 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی