رعایت چند نکته در سفرهای هوایی

04 فروردین ، 1398
فرجام پرواز
0 کامنت

راحتی در سفرهای هوایی

سفر با هواپیما و عبور از میان ابرهای آسمان می تواند یکی از شیرین ترین تجربه های زندگی ما باشد اما پیش از شروع سفر باید به این موضوع فکر کنیم که چگونه می توانیم در طول پرواز احساس خوشایندی داشته باشیم. بسیاری از ما ممکن است هنگامی که روی صندلی نشسته ایم دچار حس خفگی شویم یا احساس کنیم پاهایمان متورم شده است و مدام با خودمان بگوییم “کاش زودتر به مقصد برسم”. برای اینکه این احساس ناخوشایند را به احساس لذت و راحتی در سفرهای هوایی تبدیل کنیم بهتر است این چند نکته را جدی بگیریم.

لباس خیلی گرم نپوشید

پوشیدن لباس گرم در طول سفر می تواند به شدت برای مسافران آزار دهنده باشد. بهتر است به جای پوشیدن لباس گرم از چندین لایه لباس نازک روی هم استفاده کنید تا در صورت گرم شدن هوا بتوانید یکی یکی آنها را دربیاورید.

لباس مناسب بپوشید

پوشیدن لباس تنگ باعث می شود احساس خفگی به شما دست دهد و جریان خون را محدود می کند. بهتر است از لباسهای گشادی که از الیاف طبیعی ساخته شده اند استفاده کنید تا در طول سفر دچار مشکل نشوید. از پوشیدن لباس هایی که روی آنها عکس های سیاسی زده شده اجتناب کنید، ممکن است برایتان دردسرساز شود.

کفش راحت بپوشید

ممکن است پس یک سفر طولانی هوایی برای شما هم پیش آمده باشد که علاوه بر کمردرد و دردهای عضلانی به دلیل نشستن مداوم، پای شما ورم کند. بنابراین، برای سفر همیشه باید از کفش و جوراب راحت استفاده کرد. حتی می‌توانید از دمپایی‌های راحتی که در هواپیما به مسافرین داده می‌شوند، استفاده کنید. این دمپایی‌ها بسیار نرم و راحت هستند

عطر و ادکلن استفاده نکنید

لباسهای شسته و تمیز به تن کنید و از زدن عطر و ادکلن در هواپیما خودداری کنید چراکه محیط، بسیار تنگ و کوچک است و می تواند موجب آزار اطرافیان شود. ممکن است کسی که در کنار شما نشسته دچار آلرژی یا آسم باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی