تور باتومی

درباره تور باتومی

تور باتومی

تور باتومی یکی از بهترین تورهای گرجستان است. این شهر در کنار تفلیس - پایتخت گرجستان - امروزه به یکی از مهمترین شهرهای توریستی گرجستان تبدیل شده که نه تنها ایرانی ها بلکه هر ساله بسیاری از گردشگران و جهانگردان از بسیاری از کشورهای جهان از جمله اروپا با استفاده از تور باتومی روانه این شهر زیبای گرجستان می شوند.

مزایای تور باتومی

تور باتومی یکی از بهترین تورهای مسافرتی خارجی برای هموطنان ما می باشد. چرا که سفر به این شهر مزایای زیادی دارد و به همین دلیل معمولا رزرو تورهای باتومی گرجستان به علاقه مندان به سفر به این کشور توصیه می شود. از مهمترین مزایای این تورها می توان به موراد زیر اشاره کرد:

دارا بودن سواحل بکر، قیمت مناسب تورها، وجود هتل ها و امکانات توریستی متعدد، مراکز خرید جدید و مدرن، زیبایی طبیعت اطراف شهر، امکان انجام ورزش های مختلف آبی و یا ورزش های کوهستانی (مانند اسکی و کوهنوردی)، امکان سفر با تورهای لحظه آخری باتومی، عدم نیاز به ویزا، جاذبه های مختلف، امنیت بالا، خونگرم بودن مردم محلی، وجود رستوران ها و کافه های مختلف، مسافت کم و نزدیک بودن به ایران (نسبت به بسیاری از شهرهای توریستی در روسیه، ترکیه، یونان، مالزی، تایلند و...)، امکان سفر بصورت زمینی و هوایی، معماری بسیاری از بناها و ساختمان ها به سبک اروپایی، امکان گرفتن عکس های یادگاری و سلفی های زیبا، پرواز مستقیم از تهران و...

به همین جهت بنا به دلایل ذکر شده، بسیاری از توریست هایی که تاکنون با استفاده از تور باتومی به این شهر زیبای ساحلی گرجستان سفر کرده اند، نه تنها تجربه ای مثبت و بسیار ارزشمند از سفر خود داشته اند بلکه دیگران را نیز تشویق به سفر به باتومی کرده و حتی در مواردی خود برای بار دوم عازم سفر و رزرو تورهای باتومی شده اند. 

جاذبه های باتومی

باتومی یکی از شهرهای گرجستان است که دارای جاذبه های طبیعی و یا دست ساز متعددی است. جاذبه هایی که برخی از آنها حتی ارزش دو یا چند بار امتحان کردن را دارد. البته این مسئله تا حدودی به سلیقه و علاقه مندی های شما هنگام سفر به باتومی نیز دارد. اما در مجموع می توان گفت که این شهر توریستی دارای جاذبه ها و نقاط دیدنی زیادی است که برای کسانی به این شهر سفر می کنند، به خصوص اتباع کشورهای خارجی جالب و جذاب است. به همین جهت توصیه می شود که در سفر به این شهر از چنین امکانات و جاذبه هایی حتما استفاده کنید تا سفری لذت بخش و به یاد ماندنی را تجربه کنید:

تله کابین آرگو، پارک آبی، شنا و ورزش های آبی در سواحل، بلوار باتومی، برج الفبا، باغ گیاهشناسی، دلفیناریوم، موزه های مختلف (از جمله موزه هنر آجارا، موزه انسان شناسی و غیره)، آبشار ماخونتستی و ...

هر یک از این جاذبه ها ساعتها می توانند شما را به خود جذب کنند. نکته جالب توجه درباره شهر باتومی این است که جاذبه های گردشگری این شهر صرفا محدود به محدوده این شهر نیستند و حتی در اطراف این شهر نیز نقاط دیدنی و بسیار جالبی وجود دارد که علاقه مندان می توانند با استفاده از تورهایی که از شهر باتومی جهت بازدید توریست ها برگزار می شوند، استفاده کنند. برای مثال دیدن جنگل ها و غارهای بسیار شگفت انگیز و استثنایی اطراف باتومی که مسلما طرفداران گردش  در طبیعت را راضی خواهند کرد.

در گوشه و کنار این شهر چندین مجسمه یادبود نصب شده که علاقه مندان می توانند از آنها دیدن کنند. از جمله مجمسه ایلیا چاوادزه (نویسنده و شاعر بزرگ گرجستان در قرن های نوزدهم و اوایل قرن بیستم) و مجسمه علی و نینو (قهرمانان داستانی به همین اسم درباره عشق و ازدواج پسری آدربایجانی به نام علی و دختری گرجی به نام نینو).

علاوه بر این جاذبه ها که هنگام روز می توان از آنها دیدن کرده و لذت برد، توصیه می کنیم که شبهای باتومی را نیز از دست ندهید. چرا که این شهر توریستی شبهای زنده ای دارد بطوری که در تابستان بسیاری از شبها توریست ها و جهانگردان در نقاط مختلف این شهر به گردش و تفریح مشغولند. به خصوص جوانان که به رستوران ها، کافه ها و مراکز تفریحی جوانان می روند و از جاذبه هایی مانند رقص نور فواره ها لذت می برند.

سواحل باتومی جزو بهترین سواحل گرجستان و قفقاز هستند که معمولا تابستان ها بسیاری از گردشگران اروپایی به آنها جهت آفتاب گرفتن و شنا می روند. شنا در آبهای ساحلی باتومی و دریای سیاه مسلما تجربه ایست که برای طرفداران شنا می تواند عالی باشد. همچنین آفتاب گرفتن و دراز کشیدن بر روی تخت های راحتی ساحل.

تله کابین آرگو نیز یکی دیگر از محبوب ترین جاذبه های توریستی باتومی است. این تله کابین که مسیری طولانی و چند کیلومتری را طی می کند بسیار مورد استقبال قرار گرفته و عکس های زیادی نیز مسافرانی که از درون اتاقک های آن انداخته اند، تاکنون منتشر شده است. همچنین چرخ و فلک بزرگ باتومی که درست در مقابل مجسمه علی و نینو قرار دارد را نیز نباید فراموش کرد.

رزرو تورهای باتومی

جهت رزرو تور باتومی می توانید هر زمانی که تمایل داشتید با همکاران ما در آژانس مسافرتی و هواپیمایی فرجام پرواز کیان تماس بگیرید.

تور باتومی شامل رزرو های باتومی و بلیط پرواز تهران به باتومی است که پروازی چارتر و مستقیم است و توسط بسیاری از ایرلاین ها صورت می گیرد. ضمنا سفر با تور باتومی معمولا در فصل تابستان به اوج خود می رسد و با گرم شدن هوا بسیاری از گردشگران راهی این شهر می شوند اما در فصل های دیگر از جمله بهار یا پاییز هم دیدن این شهر زیبای گرجستان خالی از لطف نیست و جذابیت های خاص خود را دارد.

سفر با تور باتومی را با آژانس مسافرتی فرجام پرواز کیان تجربه کنید.

تماس فوری